Lia e Majmunëve, Msh dhe IKSHPK sot në konferencë për media

  • E.K /
  • 25 May 2022 - 08:13
Lia e Majmunëve, Msh dhe IKSHPK sot në konferencë për media

Përfaqësues të Ministrisë së Shëndetësisë dhe të Institutit Kombëtar të Shëndetësisë Publike do të mbajnë sot konferencë për media, në të cilën do të flitet për sëmundjen e lisë së majmunëve.

Konferenca mbahet në ora 14:00 në Ministri të Shëndetësisë, thuhet në njoftimin dërguar mediave.

(Kosova Sot Online)