Protesta e veteranëve vëzhgohet edhe nga snajperistët

  • E.K /
  • 16 June 2022 - 10:09
Protesta e veteranëve vëzhgohet edhe nga snajperistët

Policia e Kosovës është mobilizuar edhe me njësinë e snajperistëve për të përcjellë protestën e veteranëve që po kundërshtojnë projektligjin e pagës minimale.

Ata janë duke vëzhguar protestën nga objekti i Kuvendit të Kosovës.

Veteranët nga shumë anë të Kosovës janë mbledhur para Kuvendit dhe pritet që të fillojë protesta e organizuar nga OVL e UÇK-së.

(Kosova Sot Online)