Hidhet nga kati i katërt i banesës, vdes gazetari i njohur Kastriot Myftaraj

  • E.K /
  • 07 July 2022 - 14:01
Hidhet nga kati i katërt i banesës, vdes gazetari i njohur Kastriot Myftaraj

Një 60-vjeçar është vetëhedhur nga kati i katërt i banesës. Ngjarja mësohet se ka ndodhur në lagjen ‘Ali Demi’ në kryeqytet.

Policia ka konfirmuar se personi që është hedhur është gazetari Kastriot Myftaraj. Për pasojë 60-vjeçari K.M., ka ndërruar jetë.

Njoftimi:

Më datë 07.07.2022, rreth orës 12:55, në lagjen “Ali Demi”, dyshohet se është vetëhedhur nga kati i katërt i banesës ku banonte, shtetasi Kastriot Myftaraj., 60 vjeç, i cili si pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

(Kosova Sot Online)