Rrahu nënën, arrestohet pejani

  • E.K /
  • 18 July 2022 - 10:28
Rrahu nënën, arrestohet pejani

Një person është arrestuar nën dyshimin se i njëjti ka sulmuar fizikisht nënën e tij.

Policia njofton se i dyshuari ka demoluar edhe dritaret dhe orenditë shtëpiake.

“Me vendim të prokurorit, i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje”, thuhet më tej në raportin e policisë.

(Kosova Sot Online)