LDK mban sot konferencë për media

  • S.A /
  • 01 September 2022 - 12:21
LDK mban sot konferencë për media

Lidhja Demokratike e Kosovës do të mbajë sot konferencë për media, raporton Express.

Sipas njoftimit që u ka dërguar mediave, konferenca do të mbahet në orën 14:00.

Arsyeja s’është bërë e ditur, por pritet të jetë për pezullimin e pagave për grevistët dhe krizën energjetike në vend.

“Sot (e enjte), më datë 1 shtator 2022, në orën 14:00, Lidhja Demokratike e Kosovës mban konferencë për medie. Konferenca mbahet në selinë qendrore të LDK-së”, thuhet në njoftim.

(Kosova Sot Online )