Kalimi i rrugës në Veternik, rrezik i lartë për këmbësorët

  • E.K /
  • 05 October 2022 - 12:18
Kalimi i rrugës në Veternik, rrezik i lartë për këmbësorët

‘Vrojtuesit e lagjes’ përmes një postimi  kanë shfaqur dy fotografi ku shihen kalimtarët duke kaluar rrugën në kushte të mjerueshme.

Sipas tyre, këto kalime bëhen çdo ditë dhe është mjaftë shqetësuese për të dy palët, vozitësit dhe këmbësorët.

Postimi i plotë:

(Kosova Sot Online)