Në Rahovec digjet një shtallë, shkakton dëme të mëdha

  • E.K /
  • 12 November 2022 - 15:53
Në Rahovec digjet një shtallë, shkakton dëme të mëdha

Një shtallë dje në Rahovec është djegur, shkruan "Kosova Sot Online".

Shkaku i këtij zjarri ka qenë energjia elektrike, ku ka shkaktuar dëme të mëdha.

Si pasojë e këtij zjarri janë djegur mbi 1600 balla ushqim dhe e kanë pësuar dy lopë dhe një viq.

(Kosova Sot Online)