Postonte foto erotike, pezullohet policja

  • E.K /
  • 30 November 2022 - 08:41
Postonte foto erotike, pezullohet policja

Një oficere e Policisë, është pezulluar nga puna, pasi krijoi një llogari të OnlyFans, duke postuar rregullisht foto erotike me të brendshme dhe veshje të tjera seksi derisa u pikas nga eprorët e saj të cilët zbuluan llogarinë e saj OnlyFans, tranmseton "Kosova Sot Online".

Ajo u pezullua nga detyrat e saj javën e kaluar pasi dyshohet se ka shkelur disiplinën në detyrë e ka shpërdoruar detyrën.

(Kosova Sot Online)