Del fotografia familjare nga Samiti BE-Ballkani Perëndimor

  • E.K /
  • 06 December 2022 - 13:16
Del fotografia familjare nga Samiti BE-Ballkani Perëndimor

Sot në Tiranë është mbajtur samiti i Bashkimit Europian me Ballkanin Perëndimor, i pari i një lloji të tillë që zhvillohet në Shqipëri, transmeton "Kosova Sot Online".

Pas mbajtjes së takimit mes liderëve të Ballkanit Perëndimor dhe atyre të BE-së, ata u bënë bashkë për të realizuar fotografinë familjare.

(Kosova Sot Online)