Kush e vrau Artan Zyberin në Serbi!

  • A.P /
  • 06 December 2022 - 15:54
Kush e vrau Artan Zyberin në Serbi!

Qytetari shqiptar Artan Zyberi, raportohet se u vra në një nga burgjet e Beogradit në Serbi, transmeton gazeta “Kosova Sot Online”.

Familjarët dyshojnë se ai është vrarë pasi në trup kishte tatu emblemën e UÇK-së, Komandantin Legjendar, Adem Jashari dhe heroin Shqiptar, Gjergj Kastrioti - Skenderbeu.

Lajmi për vdekjen e tij erdhi me 28 nëntor, në 110 vjetorin e Pavarësisë së Shqipërisë.
Pusho i qetë Artan, Ngushëllime familjes dhe miqëve!

Image

(Kosova Sot Online)