I ftohti siberian “godet” Shqipërinë

  • E.K /
  • 05 February 2023 - 17:02
I ftohti siberian “godet” Shqipërinë

I ftohti siberian ka trokitur edhe në Shqipëri, përcjell “Kosova Sot Online”.

Duke filluar nga dita e hënë dhe deri të mërkurën do të ketë rënie të temperaturave të ajrit me 2 gradë.

Kurse, dita më e ftohtë do të jetë të martën dhe të mërkurën.

(Kosova Sot Online)