Parashikimi i motit për sot në Kosovë

  • E.K /
  • 05 January 2024 - 08:22
Parashikimi i motit për sot në Kosovë

Sot në Kosovë moti pritet të mbajë mot kryesisht me vranësira njofton Prishtina Weather, përcjell “Kosova Sot Online”.

Erëra kryesisht jugore-jugperëndimore frynë këtë javë me hove edhe mbi 10m/s nga dita e mërkurë dhe enjte.

Shtypja atmosferike në rënie dhe luhatet përreth vlerave normale.

(Kosova Sot Online)