Parashikimi i motit për sot në Kosovë

  • E.K /
  • 29 February 2024 - 08:15
Parashikimi i motit për sot në Kosovë

Sot moti në Kosovë pritet që të jetë me vransira dhe erë njofton Prishtina Weather, përcjell “Kosova Sot Online”.

Herë herë priten edhe reshje të dobëta shiu.

Njoftimi i plotë:

(Kosova Sot Online)