Shokuese/ Gjendet fetusi i ngrirë në frigorifer në banesën e çiftit, si u zbulua ngjarja m*kabre

  • G.G /
  • 01 April 2024 - 11:56
Shokuese/ Gjendet fetusi i ngrirë në frigorifer në banesën e çiftit, si u zbulua ngjarja m*kabre

Ngjarja makabër u zbulua pas një denoncimi në polici, nga poliklinika Casilino, pasi gruaja e cila ishte paraqitur në urgjencë me gjakderdhje.

Mjekët zbuluan se gjakderdhja ishte shkak i një aborti ose lindje të parakohshme. Për zbardhjen e misterit, spitali njoftoi policinë.

Kur efektivët shkuan në shtëpinë e çiftit, gjetën fetusin, katër muajsh dhe rreth 30 centimetra të gjatë, të ngrirë në frigorifer.

(Kosova Sot Online)