Ndërron jetë në vend i riu pasi humb kontrollin e motorit

  • A.P /
  • 09 June 2024 - 09:35
Ndërron jetë në vend i riu pasi humb kontrollin e motorit

Raportohet se një 35-vjeçar ka humbur jetën në një aksident rrugor në orët e para të mengjesit të kësaj të diele në Vlorë, transmeton gazeta “Kosova Sot Online”.

Sipas Policisë, i riu ka humbur kontrollin e motomjetit dhe për pasojë është rrëzuar duke humbur jetën.

Grupi hetimor ka nisur punën për sqarimin e rrethanave.


(Kosova Sot Online)