Tamar Ziv: Gëzuar festën e Bajramit të vogël të gjithë miqve

  • A.P /
  • 16 June 2024 - 11:30
Tamar Ziv: Gëzuar festën e Bajramit të vogël të gjithë miqve

Edhe ambasadorja e Izraelit në Kosovë, Tamar Ziv, ka uruar festën e Kurban Bajramit, transmeton gazeta "Kosova Sot Online".

“Gëzuar festën e Bajramit të Vogël të gjithë miqve që po festojnë në Izrael, Kosovë dhe anekënd botës!

Me fat Bajramin e Vogël!

Bajram Šerif Mubarek Olsun!

Bayramınız kutlu olsun!

Bahtalo o Kurban Bajrami!

Eid Mubarak!”, ka shkruar ambasadorja Ziv në urimin e saj në platformën “X”.

(Kosova Sot Online)