LËNGU DIMËROR: KY SHURUP JU KTHEN NË JETË ME SHPEJTËSINË E DRITËS - Shëndetësia - Kosova Sot
LËNGU DIMËROR: KY SHURUP JU KTHEN NË JETË ME SHPEJTËSINË E DRITËS

LËNGU DIMËROR: KY SHURUP JU KTHEN NË JETË ME SHPEJTËSINË E DRITËS

Siguroni një sistem të fortë imuniteti në mënyrë të shëndetshme dhe të shijshme. Nëse ndjeni ftohjet, filloni ta përdorni menjëherë këtë shurup.

Përbërësit:

- mjaltë,

- vaj kokosi,

- limon,

- kanellë.

Përgatitja: Përzieni tri lugë mjaltë, dy lugë vaj kokosi, lëngun e një limoni dhe një lugë kanellë. Shurupin e merrni tri deri pesë herë në ditë, nga dy lugë porsa t'i dalloni shenjat e para të ftohjes.

(Kosova Sot)

18 orë e 29 minuta më parë
13/12/18