Bukuroshja Thaka mahnit edhe në rrjetet sociale

  • 22 nëntor 2019 - 20:45
Bukuroshja Thaka mahnit edhe në rrjetet sociale

Volejbollistja e kombëtares shqiptare, Sava Thaka, vijon me sukses karrierës e saj në Izrael.

Përveç kualitetit që ofron në parket, Sava shkëlqen edhe jashtë fushe.

Shtatlartja bukuroshe është gjithashtu shumë aktive në rrjetet sociale, teksa shfaqet në një formë fantastike në fotot që poston për miqtë dhe fansat në “Instagram”.

(Kosova Sot Online)