Modelja braziliane e dashuruar në Mario Balotellin

  • G.G /
  • 22 shtator 2020 - 16:05
Modelja braziliane e dashuruar në Mario Balotellin

Mario Balotelli është bërë i padëshiruar thuajse për të gjithë klubet e Serisë A, pasi karakteri i tij i vështirë ka bërë që çdo trajner të mos marrë përsipër rrezikun e “turbullimit” të atmosferës në dhomat e zhveshjes.

Megjithatë sulmuesi italian ka lënë gjurmë për mirë në kujtimet e modeles braziliane Dayane Melo, e cila në një intervistë për mediat rozë ka pranuar se e ka dashur dhe se ndjen akoma për Balotellin.

“Kur e njoha, isha vetëm 19 vjeç. E kam dashur dhe kam akoma ndjenja të forta për të”, tha modelja braziliane e cila së fundi ishte edhe një nga konkurrentet e “reallity show”-t Grande Fratello Vip në Itali.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Besado por el sol ë #sorentoitaly

A post shared by Dayane Mello (@dayanemelloreal) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ë

A post shared by Dayane Mello (@dayanemelloreal) on

(Kosova Sot Online)