Barkley trefishon epërsinë për Chelsea

  • A.P /
  • 23 shtator 2020 - 22:00
Barkley trefishon epërsinë për Chelsea

Ross Barkley ka shënuar golin e tretë për Chelsea kundër Barnsley

Edhe goli i tretë erdhi si pasojë e një gabimi të mbrojtjes se Barnsley dhe u shënua në minutën e 49-të. 

(Kosova Sot Online)