City e nis furishëm, shënon Mahrez

  • A.P /
  • 27 shtator 2020 - 17:55
City e nis furishëm, shënon Mahrez

Manchester City është duke e mposhtur 1-0 Leicester Cityn.

Manchester City e ka nisur furishëm ndeshjen kundër Leicester City dhe po fiton me rezultat minimal 1-0.

Golin për vendasit e ka shënuar Riyad Mahrez, ende pa nisur mirë takimi.

Ai e dërgoi topin në rrjetë në minutën e 4’.

(Kosova Sot Online)