Gjithçka gati për duelin Mourinho-Guardiola

  • A.P /
  • 21 nëntor 2020 - 17:59
Gjithçka gati për duelin Mourinho-Guardiola

Njëra prej ndeshjeve më të mira të kësaj jave në mes të Tottenham Hotspur- Manchester City pritet që të zhvillohet sonte në Londër.

Mourinho ka startuar sot nga fillimi me treshën sulmuese Kane, Son dhe Bergwijn.

Në anën tjetër, Guardiola ka zgjedhur për sulmin sot: Jesus, Torres, Bernardo Silva dhe Mahrez. 

(Kosova Sot Online)