Liverpooli është me fat

  • S.A /
  • 28 nëntor 2020 - 14:03
Liverpooli është me fat

Liverpooli është duke barazuar 0-0 me Brightonin dhe kjo fal Neal Maupay.

Sulmuesi 24-vjeçar kishte shans të artë ta kalonte në epërsi Brightonin, pasi vendasit fituan një penallti.

Por ai e shpërdoroi atë, duke e dërguar topin krejtësisht jashtë, raporton.

https://tiger.cdnja.co/v/21/21kRp.mp4?secure=iOxaSFAt-stIX46gFshvUA&expires=1606573800

(Kosova Sot Online )