Sane sërish në stol, formacionet

  • S.A /
  • 28 nëntor 2020 - 14:50
Sane sërish në stol, formacionet

anë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Stuttgart dhe Bayern Munich.

Bayerni kërkon të rikthehet te fitoret në Bundesliga pas barazimit 1-1 me Werder Bremenin e Milot Rashicës, derisa Stuttgart të vazhdojë me rezultate pozitive pasi mori një pikë në udhëtim te Hoffenheim.

(Kosova Sot Online )