Kush është bukuroshja në krahët e Lirim Kastratit?

  • E.K /
  • 26 dhjetor 2020 - 11:11
 Kush është bukuroshja në krahët e Lirim Kastratit?

Lirim Kastratit ka kohë që është i zënë.

Ai së fundmi ka uruar Krishtlindjet bashkë me të dashurën me një foto të publikuar në Instagram.

modele

Por kush është ajo? Është Angie, siç i shkruan në Instagramin e saj, modele kroate dhe ka mijëra ndjekës në Instagram.

Ajo publikon foto shumë hot dhe Lirimi tashmë po shkëlqen edhe jashtë fushe.

Sulmuesi i Kombëtares së Kosovës aktualisht luan në Kroaci te Dinamo Zagrebi.

Ai deri më tani ka bërë 19 paraqitje, ka shënuar tre gola dhe ka dhuruar pesë asiste,

(Kosova Sot Online)