City shënon kundër Aston Villës

  • A.P /
  • 20 janar 2021 - 20:46
City shënon kundër Aston Villës

Manchester City ka kaluar në avantazh kundër Aston Villës

Goli ka ardhur në minutën e 79 dhe është shënuar nga Bernardo Silva.


(Kosova Sot Online)