Ronaldo i shënon gol Napolit

  • A.P /
  • 20 janar 2021 - 22:35
Ronaldo i shënon gol Napolit

Juventusi ka kaluar në epërsi kundër Napolit

Ka shënuar në minutën e 64-të Cristiano Ronaldo, pas një goditje nga këndi ku ai u gjend ballë për ballë kompjuterit dhe nuk e pati shumë vështirë të shënonte. 

(Kosova Sot Online)