Bale starton për Tottenhamin në ndeshjen e FA Cup

  • A.P /
  • 25 janar 2021 - 20:15
Bale starton për Tottenhamin në ndeshjen e FA Cup

Tottenham do të përballet me Wycomben në kuadër të rrethit të katërt të Kupës FA.

Jose Mourinho e kërkon kualifikimin tutje në këtë garë, kurse përballë e ka ekipin nga Championshipi, Wycomben.

Wycombe është aktualisht në vendin e fundit në tabelë.

Në anën tjetër, Tottenham është në vendin e pestë me 33 pikë, por me një ndeshje më pak të zhvilluar.

Tashmë, Tottenham ka publikuar formacionin startues, ndërsa në të janë përfshirë edhe Gareth Bale dhe Joe Hart.

(Kosova Sot Online)