Arsenali i kthehet normalitetit

  • A.P /
  • 26 janar 2021 - 23:13
Arsenali i kthehet normalitetit

Arsenali ka rigjetur formën e mirë, pasi e mundi 3-1 Southamptonin.

Pas barazimit xhiron e kaluar, që erdhi pas disa fitoreve, Arsenali i Mikel Artetës sërish ka marrë pikët e plota në Premierligë.

“Topçinjtë” e kanë mposhtur në udhëtim 3-1 Southamptonin.

Nicolas Pepes, Bukayo Saka dhe Lacazette shënuan për fitoren e Arsenalin.

(Kosova Sot Online)