Rikthehen emocionet e Europa League

  • A.P /
  • 18 shkurt 2021 - 18:25
Rikthehen emocionet e Europa League

Rikthehen emocionet e Europa League ku këtë edicion do të jenë katër klube të mëdha që do të kërkojnë trofeun, Manchester United, Roma, Arsenal dhe Milan.

Tashmë janë publikuar formacionet për ndeshjen mes SC Braga dhe Romës.


(Kosova Sot Online)