Muriqi startues, por ndeshja ndaj Torinos nuk pritet të zhvillohet

  • A.P /
  • 02 mars 2021 - 17:58
Muriqi startues, por ndeshja ndaj Torinos nuk pritet të zhvillohet

Ndeshja mes Lazios dhe Torinos u vendos të luhet sot sipas orarit, megjithatë ekipi mysafir nuk ka udhëtuar.

Torino është bllokuar nga autoritetet lokale të shëndetit dhe nuk mund të udhëtojnë në kryeqytetin italian.

Megjithatë, Lazio ka publikuar formacionin startues për këtë ndeshje.

Vedat Muriqi është pjesë e formacionit startues në ndeshjen që nuk do të zhvillohet.

(Kosova Sot Online)