Amir Rrahmani dhe Elseid Hysaj titullarë për Napolin

  • A.P /
  • 03 mars 2021 - 17:51
Amir Rrahmani dhe Elseid Hysaj titullarë për Napolin

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Sassuolos dhe Napolit.

Nga minuta e parë, është hedhur sërish në fushë kapiteni i Kombëtares së Kosovës, Amir Rrahmani.

Po ashtu, titullar është edhe kapiteni i Kombëtares së Shqipërisë, Elseid Hysaj.


(Kosova Sot Online)