Messi me shokë dhe pa Griezmannin, do të tentojnë përmbysjen e madhe në Copa del Rey

  • A.P /
  • 03 mars 2021 - 20:20
Messi me shokë dhe pa Griezmannin, do të tentojnë përmbysjen e madhe në Copa del Rey

Barcelona do ta tentojë përmbysjen ndaj Sevillës sonte, në ndeshjen e kthimit të Copa del Rey.

Ekipi andaluzian e kishte fituar lojën e parë gjysmëfinale 2:0 falë golave të Jules Kounde dhe Ivan Rakitic.

Mirëpo, gjiganti katalunas është i vendosur për ta shkrirë disavantazhin dhe për ta prekur finalen e madhe të Kupës së Mbretit.

Leo Messi me shokë duhet të fitojnë së paku me tre gola epërsi për ta eliminuar kundërshtarin.

(Kosova Sot Online)