Trepça përforcohet me basketbollist nga Kroacia

  • A.P /
  • 04 mars 2021 - 19:35
Trepça përforcohet me basketbollist nga Kroacia

Dino Butorac është zyrtarisht basketbollist i KB Trepçës.

Lajmin e ka konfirmuar klubi në rrjetet sociale.

Baskebollisti kroat, ishte angazhuar se fundmi tek skuadra Islandeze, “Þór Þorlákshöfn”, gjatë sezonit të fundit. Ai është 1.92 m i gjatë, dhe ka një mesatare prej, 8.4 pikësh, 4.2 kërcime dhe 4.3 asistime. 

(Kosova Sot Online)