Interi kërkon të shfrytëzojë gabimin e Milanit

  • A.P /
  • 04 mars 2021 - 20:17
Interi kërkon të shfrytëzojë gabimin e Milanit

Janë publikuar formacionet për sfidën mes Parmës dhe Interit.

Pas gabimit të Milanit, Interi do të kërkojë pikët e plota sonte për t’u shkëputur në renditje.

(Kosova Sot Online)