Sanchez fantastik, shënon dy gola për gjashtë minuta

  • A.P /
  • 04 mars 2021 - 22:16
Sanchez fantastik, shënon dy gola për gjashtë minuta

Interi është duke e mposhtur 2-0 Parmën.

Të dy golat për ekipin e Antonio Contes i ka shënuar sulmuesi, Alexis Sanchez.

Ai shënoi fillimisht për 1-0 në minutën e 55-të, dhe më pas për 2-0 në atë të 61-të.

(Kosova Sot Online)