Parma me super aksion dhe super gol, nxehet sfida

  • A.P /
  • 04 mars 2021 - 22:30
Parma me super aksion dhe super gol, nxehet sfida

Parma e ka ngushtuar epërsinë në 1-2 ndaj Interit.

Në minutën e 71-të, pas një aksioni të bukur, Hernani shënoi një gol edhe më të bukur për 1-2.

(Kosova Sot Online)