Golden State s’mundet pa Stephen Curryn

  • S.A /
  • 05 mars 2021 - 10:28
Golden State s’mundet pa Stephen Curryn

Skuadra e Golden State Warriors ka pësuar disfatë ndaj Phoenix Suns me rezultat të thellë 120-98.

Basketbollisti i mbrëmjes ishte Poole i Golden State, me 26 pikë, 3 kërcime dhe një asist.

Por ekipi fitues funksionoi mirë si grup dhe arriti fitore.

Më i miri te Phoenix ishte amerikani, Payne me 17 pikë, 5 kërcime dhe 10 asistime.

Në këtë ndeshje munguan shumë yje, përfshi edhe Steph Curryn.

(Kosova Sot Online )