Futbollisti i Wolves dje bëri huqjen e shekullit

  • A.P /
  • 07 mars 2021 - 09:10
Futbollisti i Wolves dje bëri huqjen e shekullit

Aston Villa dhe Wolves u përballën dje mes vete në kuadër të javës së 27-të në Premierligën angleze.

Ndeshja përfundoi ashtu siç nisi, pa gola dhe pa fitues, ndonëse rastet nuk munguan në të dy anët.

Ekipi mysafir pati një mundësi të artë në minutat e fundit të ndeshjes, por askush s’mund ta besojë huqjen që e bëri lojtari Romain Saiss.

Ai nga afërsia dhe me portën bosh nuk arriti të realizonte. 

(Kosova Sot Online)