Zgjedhjet presidenciale, Messi voton në Camp Nou

  • A.P /
  • 07 mars 2021 - 12:13
Zgjedhjet presidenciale, Messi voton në Camp Nou

Sot po mbahen zgjedhjet për president të Barcelonës, pasi fillimisht u shtyen në janar për shkak të rritjes së numrit të rasteve me koronavirus në Kataluni.

Ylli i Barcelonës, Messi ka shfrytëzuar të drejtën e tij dhe ka votuar në Camp Nou.

(Kosova Sot Online)