Caktohet gjyqtari i ndeshjes Juventus-Porto

  • A.P /
  • 07 mars 2021 - 12:40
Caktohet gjyqtari i ndeshjes Juventus-Porto

Björn Kuipers do të gjykojë të martën ndeshjen Juventus-Porto në Ligën e Kampionëve.

Zonja e Vjetër pret skuadrën portugeze në Allianz Stadium pas humbjes së tyre 2-1 në Stadio Do Dragao dy javë më parë.

Kuipers është caktuar si gjyqtar, me ndihmësit Sander van Roekel dhe Erwin Zeinstra.

Pol van Boekel është në krye të VAR, i ndihmuar nga Dennis Higler. 

(Kosova Sot Online)