Ibrahimovic tani edhe aktor

  • S.A /
  • 08 prill 2021 - 16:28
Ibrahimovic tani edhe aktor

Sulmuesi i Milanit, Zlatan Ibrahimovic do të jetë pjesë e kastit në filmin e ri Asterix dhe Obelix, i cili duhet të dalë në treg në vitin 2022. Suedezi veteran hyri në botën e artit gjatë Festivalit të Sanremos këtë vit dhe L’Equipe raporton se ai do të jetë pjesë e Asterix dhe Obelix: Rruga e Mëndafshit.

39-vjeçari pastaj njoftoi në Instagram se do të jetë Antivirus në film.

https://www.instagram.com/p/CNZcx0yH2Z7/?utm_source=ig_embed

(Kosova Sot Online )