Interi nuk dorëzohet, ende e do Paredesin

  • S.A /
  • 08 maj 2021 - 09:26
Interi nuk dorëzohet, ende e do Paredesin

Leandro Paredes mundet ende të përfundojë në Inter këtë verë, raporton Calciomercato.

Kampioni i Serie A tentoi ta marrë atë gjatë afatit të janarit pasi Christian Eriksen nuk e nisi mirë në San Siro.

Eriksen është tani lojtar i rëndësishëm në skuadër, por Interi dëshiron të forcohet dhe e duan edhe Paredesin.

Ai ka kontratë me PSG-në dhe vështirë se do të jetë e mundur ekonomikisht. 

(Kosova Sot Online )