Pas Ronaldos, edhe Enrqiue merret me “Coca Colan”

  • E.K /
  • 19 qershor 2021 - 14:10
 Pas Ronaldos, edhe Enrqiue merret me “Coca Colan”

Cristiano Ronaldo ditë më parë mori vëmendjen e gjithë botës, duke larguar “Coca Colan” nga konferenca për media, duke i kërkuar gazetarëve dhe të gjithëve që të pinë vetëm uji.

Reagimet ishin nga më të ndryshmet, disa vepruan ngjashëm, derisa disa dolën edhe pro “Coca Colas”, vecuar trajnerin e Rusisë që e piu atë në konferencë për media.

Tani ishte radha e Luis Eriques, me shaka apo pa shaka, ai tha në konferencë “mos e pini Coca Colan”.

https://tiger.cdnja.co/v/bj/bJJlB.mp4?secure=3Jl7e1pghXicu1qV3NxEGg&expires=1624113000

(Kosova Sot Online)