Roma përmbys gjithçka

  • E.K /
  • 16 shtator 2021 - 22:33
 Roma përmbys gjithçka

Roma ka përmbysur CSKA Sofian në Olimpico dhe po fiton 2-1.

Fillimisht e barazoi rezultatin Lorenzo Pellegrini për 1-1, derisa më pas shënoi golin e epërsisë Stephan El Shaarawy për 2-1.

Tashmë po rrjedh minuta e 54’ e ndeshjes.

(Kosova Sot Online)