Cristiano Ronaldo kthehet në formacion

  • S.A /
  • 25 shtator 2021 - 12:43
Cristiano Ronaldo kthehet në formacion

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Manchester United dhe Aston Villas.

Pas eliminimit nga Carabao Cup, United do të kërkojë vetëm fitore në “Old Trafford”, sfidë që nis nga ora 13:30.

Cristiano Ronaldo, që mungoi kundër West Ham United, është titullar për sfidën në kuadër të Premierligës.

Manchester United:

(Kosova Sot Online  )