Ylli i Serie A dje shënoi gol duke mbajtur në dorë një shishe uji

  • A.P /
  • 26 shtator 2021 - 13:16
Ylli i Serie A dje shënoi gol duke mbajtur në dorë një shishe uji

Genoa dhe Verona zhvilluan një ndeshje të bukur dje në kuadër të xhiros së gjashtë në Serie A.

Në atë ndeshje u shënuan gjashtë gola, por nuk pati fitues, pasi ndeshja u mbyll me barazim 3:3.

Por ajo që morri vëmendje në këtë ndeshje ishte goli i barazimit nga sulmuesi Mattia Destro i shënuar teksa mbante në dorë një shishe me ujë.

Sulmuesi shënoi dy gola në këtë ndeshje, duke e ndihmuar skuadrën të fitojë një pikë.

(Kosova Sot Online)