Barcelona kërkon këndelljen ndaj Levantes

  • A.P /
  • 26 shtator 2021 - 15:42
Barcelona kërkon këndelljen ndaj Levantes

Barcelona do të kërkojë këndelljen sot pasdite ku përballet me Levanten në “Camp Nou”, në kuadër të xhiros së shtatë në La Liga.

Barcelona pas pesë xhirove ka nëntë pikë dhe renditet e teta në tabelë. Dy ndeshjet e fundit, Barcelona i ka dy barazime.

Në anën tjetër, Levante ende nuk e ka shijuar fitoren në sezonin e ri në La Liga dhe ka katër pikë, teksa gjendet në vendin e 16-të.

Koeman ka bërë zgjedhjen për 11-shen startuese për këtë ndeshje.


(Kosova Sot Online)