Bologna me supergol ndaj Lazios

  • E.K /
  • 03 October 2021 - 13:31
 Bologna me supergol ndaj Lazios

Bologna ka arritur të shënojë një super gol dhe ka kaluar në epërsi ndaj Lazios.

Ishte Barrow që realizoi golin në minutën e 14-të të ndeshjes.

Ai me një goditje nga distanca e la pa gjasa Pepe Reinan.

(Kosova Sot Online)