Messi shënon dhe i jep shpresa PSG-së

  • A.P /
  • 19 tetor 2021 - 22:40
Messi shënon dhe i jep shpresa PSG-së

Parisi e ka barazuar në 2-2 rezultatin ndaj RB Leipzig.

Në minutën e 67’ ka shënuar Lionel Messi, pas një asistimi nga ana e Kylian Mbappes.

Ai e barazoi rezultatin dhe tani i jep shpresa Parisit për një fitore.

(Kosova Sot Online)